مرکز آموزش زبان استرالیا

مرکز آموزش زبان استرالیا

شماره ثبت: 347533

معرفی کتاب

 • The Resume Writing Handbook

  این کتاب به شما کمک می کند که یک رزومه کامل و لغت به لغت بدست بیاورید تا به شغل موردعلاقه خود برسید. این کتاب برای تمامی افراد بومی و غیر بومی تعریف و تهیه شده است که علاقه مندان به کار در کشور های نظیر استرالیا انگلستان آمریکا نیوزیلند و .... می توانند از این کتاب استفاده کنند. در این کتاب کامل شما قدم به قدم اطلاعاتی که فرد مصاحبه کننده از شما می خواهد را می شناسید و با آن آشنا می شوید. شما یاد میگیرید که چطور به یک کاندید ایده آل برای گرفتن شغل مورد نظر خود تبدیل شوید.

  کتاب موصوف در بخش فروش نشریات این مرکز موجود می باشد 

 • کتاب The Practice Of English Language Teaching
 • کتاب How To Teach English

  در این مطلب کتاب روش تدریس زبان انگلیسی How To Teach English را خدمت شما زبان پژوهان گرامی معرفی می نماییم. کتاب حاضر همانگونه که از اسمش نیز پیداست به بررسی نحوه ی صحیح تدریس زبان انگلیسی می پردازد. این کتاب می تواند منبع خوب و قابل اتکایی برای تمامی دبیران و استادان عرصه ی آموزش زبان انگلیسی باشد، چرا که به بروز کردن اطلاعاتشان و آشنایی آنها با روش های جدید آموزش زبان کمک شایانی خواهد کرد. زبان پژوه این کتاب را به همه‌ی کسانی که عاشق تدریس زبان هستند توصیه می کند.

 • کتاب Learning Teaching

   نحوه یادگیری زبان از زمان به چاپ رسیدنش در سال 1994، در زمره بهترین كتب آموزش زبان قرار دارد. روش بكر و خاصی كه به دور از حاشیه های اضافی در این كتاب به عنوان متود اصلی از آن استفاده شده باعث شده تا این كتاب به عنوان یك كتاب جامع جهت استفاده مدرسان و آموزش دهندگان ELT مورد اهمیت واقع شود.نسخه سوم به طور كامل مورد بازبینی قرار گرفته و پیشرفت های اخیر آموزشی زبان و متودهای مرتبط با آن به محتوای این نسخه اضافه شده اند.دی وی دی ضمیمه شده بر كتاب شامل كلاس های كامل نحوه تدریس و تكنیك های عملی موجود در این زمینه است

 • کتاب Discovering Australian Wildlife
  انزوای میلیونها سال کشور استرالیا از دیگر قاره ها ، و همچنین انواع زیستگاه های موجود در آن ، به منحصر به فرد بودن موجودات وحشی آن کمک کرده است.
  در این کتاب زیبا به نام "هدیه کوچک استرالیا" ، تدوین استیو پریش و ثبت عکاسی خیره کننده ای از موجودات شگفت انگیز را نشان می دهد که استرالیا را خانه می نامند.
  
 • کتاب ENGLISH LANGUAGE BOOK
 • کتاب AUSTRALIAN GRAMMAR HANDBOOK
   
  این کتاب A5 با روشی بسیار ساده و قابل درک ارائه شده است: هفت بخش گفتار (اسم ، ضمیر ، فعل ، صفت ، ضرب المثل ، مقدمه پیوند). ساختار جمله (عبارات ، بندها) ، نقطه گذاری خطاهای متداول سیستم املایی بی نظیر تجزیه (به موجب آن همه کلمات در یک جمله ذکر شده و خصوصیات آنها داده شده است) تحلیل (شکستن یک جمله به بندهای اصلی و سایر موارد ، با تأکید بر اولین فعل) دانشجویان زبان های خارجی این کتاب را بسیار مفید می دانند. یادگیری هر زبانی بدون دانستن درباره ، مثلاً مورد اسم ، ضمایر ، تنش افعال ، اشیاء مستقیم و غیرمستقیم ، فقط ذکر این چند نکته بسیار دشوار است. شاید واقعیت های موجود در این صفحات باعث شود حافظه شما از آنچه در مدرسه آموخته اید ، غفلت کند یا شکافهای آنچه را که اگر گوش کرده اید باید یاد بگیرید.
 • کتاب ENGLISH GRAMMAR IN USE

  کتاب English Grammar in Use نوشته ریموند مورفی، یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین منابع مطالعه گرامر برای سطح Intermediate محسوب می‌شود که می‌توان از آن به عنوان یک منبع کمکی در کلاس‌های درس هم استفاده کرد.

 • کتاب ACTING WITH AN ACCENT

  کتابی تحت عنوان Acting with Accent Australian برای آشنایی و تمرین با لهجه استرالیایی ارائه شده است که به صورت کلی به تفاوت آواها و نحوه ادای عبارات در زبان استرالیایی پرداخته است.

 • کتاب TOUCHSTONE

  دوره آموزش زبان تاچ استون Touchstone، منتشر شده از سوی انتشارت کمبریج، مجموعه ای کامل برای آموزش زبان انگلیسی  به بزرگسالان در سطح مقدماتی تا متوسط (A1-B2) است، براساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی دانشگاه کمبریج تاچ استون تا حد امکان زبان انگلیسی واقعی در زندگی روزمره را آموزش می دهد. این دوره به زبان آموز کمک می کند تا دانش مکالمه خود را تقویت ساخته تا از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شود. تاچ استون گرامر، واژگان، و استراتژی های مکالمه را برای برطرف ساختن نیازهای زبان آموز در زندگی مدرن امروزی آموزش می دهد. ویژگی های اصلی و بارز این مجموعه عبارتند از:

  آموزش زبان طبیعی - براساس تحقیقات گسترده سعی شده است تا حدامکان مکالمات رایج و معتبر در زمینه های اصلی ارائه گردد.

  استراتژی های مکالمه - توسعه صریح و سیستماتیک سبب ایجاد اعتماد به نفس و روان تر شدن مکالمات می گردد.

  یادگیری استقرایی - تمرین های فعال، دانش آموز را تشویق می کند تا در یادگیری مستقل تر شده و مسائل را به چالش بکشد.

  یادگیری تلفیقی - تاچ استون ترکیبی از کتاب ها، فایل های صوتی، نرم افزار و فایل های ویدویی است که به یادگیری بهتر زبان آموز کمک خواهد نمود.

 • کتاب PROJECT

  مجموعه Project ( پراجکت) توسط انتشارات آکسفورد برای آموزش مکالمه زبان نگلیسی به نوجوانان به چاپ رسیده است. این مجموعه یک مجموعه 5 سطحی است که سطح 1 آن برای آن دسته از زبان آموزانی که سطح زبان آنها پایین ترین سطح است (یعنی سطح مبتدی) مناسب می باشد و سطح 5 که آخرین سطح آن است برای زبان آموزانی مناسب می باشد که سطح زبان آنها متوسط رو به پایین است. سطوح 1 تا 4 هر کدام دارای 6 درس و سطح 5 نیز دارای 5 درس است. دروس  کتاب های مجموعه Project به مهارت های چهارگانه اصلی (یعنی مهارت های Listening, Speaking, Reading, Writing) و همچنین مهارت های فرعی واژگان و گرامر می پردازد. علاوه بر این هر درس به مباحث فرهنگی نیز می پردازد.

  هر سطح از این مجموعه شامل کتاب دانش آموز (Student’s Book) و فایل های صوتی آن، کتاب کار (Workbook) و فایل های صوتی آن، ویدئوها و کتاب معلم (Teacher’s Book) می باشد. 

 • کتاب super minds

  Super Minds مجموعه ای هفت سطحی از انتشارات کمبریج است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان  طراحی و تنظیم گردیده است. سری کتاب های Super Minds را می توان یکی از کاملترین و موفق ترین کتاب های آموزش زبان برای این سنین دانست. هر یک از سطوح این مجموعه از 10 درس تشکیل می شود که هر درس در 12 صفحه با تصاویر رنگی و آیتم های جذاب سعی در آموزش به بهترین شکل را خواهد داشت. 

 • کتاب Practice of English Language Teaching

  کتاب Practice of English Language Teaching راهنما و مرجعي ضروري براي مدرسين زبان انگليسي است. کتاب حاضر علاوه بر کاربردي بودن با بيان تئوري هاي موجود در زمينه تدريس، جديدترين ايده ها در نظريات روش شناسي را بررسي کرده و ارائه مي دهد. اين کتاب نحوه تدريس مهارت هاي اصلي زبان (Reading, Writing, Listening, Speaking) و سيستم هاي زباني (Grammar, Vocabulary AND Pronunciation) را آموزش مي دهد. همچنين به نحوه مديريت کلاس و کاربرد وسايل کمک آموزشي نيز مي پردازد. *دي وي دي اين کتاب شامل بحث و مکالماتي بين نويسنده کتاب (جرمي هارمر Jeremy Harmer) و معلماني از سراسر جهان در مورد موضوعات مختلف تدريس زبان و روش هاي تدريس بحث شده در کتاب مي باشد علاوه بر اين ويدئوهايي از کلاس هاي واقعي تدريس زبان در هر چهار مهارت و تدريس لغت و گرامر در DVD موجود است که بهترين ايده ها در تدريس زبان انگليسي و نحوه صحيح تدريس را آموزش مي دهد. مطالعه اين کتاب و کاربرد آن به عنوان يک مرجع خوب براي آموزش روش هاي تدريس به تمامي معلمان پيشنهاد مي شود.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top