مرکز آموزش زبان استرالیا

مرکز آموزش زبان استرالیا

شماره ثبت: 347533

سؤالات متداول

 • سـؤال:

  تفاوت مرکز آموزش زبان استرالیا با دیگر مراکز زبان چیست؟

  پاسخ:
  مرکز آموزش زبان استرالیا نماینده انحصاری Sydney Higher Education Institute وهمچنین موسسه Australian English Learning Centre کشور استرالیا در ایران بوده و خدمات تخصصی زبان انگلیسی وخدمات آموزشی متنوع زبان انگلیسی و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی عرضه می نماید و اکثر خدمات آموزشی با کیفیت بسیار عالی و منحصر به فرد مستقیما" از مراکز آموزشی کشور استرالیا به دانشجویان و زبان آموزان ارایه میشود و مدارک صادره از این مرکز مورد تایید دولت استرالیا می باشد.
 • سـؤال:

  نمونه سوابق فعالیت های شما در ایران چه بوده است؟

  پاسخ:

  1- برگزاری دوره TESOL دانشگاهی جهت مدرسان موسسه زبان سفیر گفتمان توسط Sydney Higher Education Institute و صدور Certificate دانشگاهی 12 واحدی از کالج یاد شده و مورد تایید دولت استرالیا سال 2018.

  2- برگزاری دوره TESOL دانشگاهی جهت مربیان و مدرسان مرکز تربیت مربیITCسازمان فنی و حرفه ای کشور توسط Sydney Higher Education Institute و صدور Certificate دانشگاهی 12 واحدی از کالج یاد شده و مورد تایید دولت استرالیا سال 2018و2019.

  3- برگزاری کارگاه آموزشی  Resume Writing توسط نویسنده کتاب مربوطه از کشور استرالیا وبا همکاری وزارت کار و رفاه اجتماعی همچنین اصکابا و Australian English Learning Centre  جهت کاریابیهای بین المللی کشور در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی  تهران سال 2018 .   

  4- برگزاری دوره TESOL دانشگاهی جهت مدرسان موسسه زبانهای خارجی ایرانمهرتوسط Sydney Higher Education Institute و صدور Certificate دانشگاهی 12 واحدی از کالج یاد شده و مورد تایید دولت استرالیا  سال 2019.

  5- برگزاری دوره business communication جهت مدیران منطقه آزاد انزلی توسط Australian English Learning Centre که بصورت غیر حضوری و از طریق SKYPE طی 8 جلسه و 8 ساعت توسط یک مدرس استرالیایی برگزار شد و نتیجه این آموزش در قالب یک بولتن آموزشی تهیه و در اختیار منطقه آزاد انزلی قرار گرفت و Certificate مربوطه ازکشور استرالیا صادر گردید.

  6- برگزاری ارزیابی بین المللی جهت زبان آموزان کودک و نوجوان و همچنین بزرگسالان در سطح موسسات مختلف زبان کشور و صدور Certificate از Australian English Learning Centre  کشور استرالیا که قابلیت استعلام اینترنتی و رویت آنلاین از سایت کالج فوق را دارد.

   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد روابط عمومی مرکز آموزش زبان استرالیا تماس حاصل فرمایید.

 • سـؤال:

  ما برای ارزیابی بین المللی سطح زبان انگلیسی فرزندمان چه کاری باید انجام دهیم؟

  پاسخ:
  شما می توانید با شماره تلفن 22877346-021 تماس بگیرید
 • سـؤال:

  نحوه برگزاری دوره TESOL دانشگاهی به چه شکل هست؟

  پاسخ:
  متقاضیان پس از موفقیت در مصاحبه از طریق (اسکایپ) با موسسه آموزش عالی سیدنی کشور استرالیا در سیستم آموزشی این کشور ثبت نام میشوند سپس User Name و Pasword خود را دریافت نموده و شروع به شرکت در یک دوره دانشگاهی 12 واحدی آنلاین با یک مدرس استرالیایی می نمایند.
 • سـؤال:

  مدت زمان برگزاری دورهTESOL دانشگاهی چقدر است؟

  پاسخ:
  از آنجایی که این دوره بصورت غیر حضوری می باشد بستگی به مدت زمانی است که متقاضی به دروس خود اختصاص می دهد. طبق تجربه: بعضی از دانشجویان 3ماهه و برخی دیگر9 ماهه به اتمام رسانده و فارغ التحصیل شده اند ولی بر اساس پیشنهاد موسسه آموزش عالی سیدنی می بایست در مدت 6 ماه به اتمام برسد.
 • سـؤال:

  در صورت سوال و یا احتیاج به راهنمایی دانشجوی TESOLبه چه شکل اقدام می نماید؟

  پاسخ:
  در صورت بروز هرگونه مسله در طی انجام فعالیت های دوره.دانشجو می تواند بصورت آنلاین با مدرس استرالیایی تماس حاصل نماید و یا اینکه بصورت تلفنی با دپارتمان TESOLمرکز آموزش زبان استرالیا تماس گرفته و راهنماییهای لازم را دریافت نماید. شایان ذکر است واحد TESOLاین مرکز بصورت یک برنامه مدون و منظم با دانشجویان در تماس خواهد بود و پشتیبانی لازم صورت می گیرد.
 • سـؤال:

  نحوه صدور مدرک ودریافت آن به چه شکل خواهد بود؟

  پاسخ:
  پس از اتمام موفقیت آمیز دوره دانشگاهیTESOL مدارک از موسسه آموزش عالی سیدنی در استرالیا صادر شده و ممهور به مهر برجسته کالج می باشد و دانشجور با استفاده از User Name و Pasword می تواند به سایت موسسه آموزش عالی سیدنی مراجعه نموده و گواهی مدرک خود را در سایت ملاحظه نماید. پس از صدور مدرک در استرالیا اصل آن به مرکز آموزش زبان استرالیا در ایران ارسال می گردد و تحویل متقاضی مربوطه می شود.
 • سـؤال:

  اعتبار مدرک TESOLموسسه آموزش عالی سیدنی به چه صورت است؟

  پاسخ:
  کشور استرالیا از لحاظ Educationجز بهترین کشورهای دنیاست و ازنظر آموزشی اعتبار جهانی داردو فارغ التحصیلان موسسات و دانشگاهای استرالیا از جایگاه خوبی برخوردار هستند و مدارک صادره از موسسه آموزش عالی سیدنی مورد تایید دولت استرالیا بوده و این مدرک در کشور استرالیا و تمامی کشور های آسیایی و اروپایی دارای اعتبار می باشد و افراد فارغ التحصیل TESOLاز کشور استرالیا و موسسه آموزش عالی سیدنی در کشورهای آسیایی مشغول کار هستند.
 • سـؤال:

  تاریخ برگزاری دوره TESOL دانشگاهی چه زمانی است؟

  پاسخ:
  لطفا"جهت کسب اطلاع می توانید با شماره تلفن 22877346-021 تماس بگیرید.
 • سـؤال:

  تفاوت TESOL با CELTA چیست؟

  پاسخ:
  به صورت کلی تفاوت چندانی بین دوره TESOL و CELTA وجود ندارد و مطالب درسی یکی میباشند. شایان ذکر است که TESOL یک دوره دانشگاهی است که از طرف دولت استرالیا صادر می گردد و چنین شرایطی در اخذ مدرک CELTA وجود ندارد.
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top