مرکز آموزش زبان استرالیا

مرکز آموزش زبان استرالیا

شماره ثبت: 347533

دوره ارتباطات تجاری

 • دوره ارتباطات تجاری

  دوره ارتباطات تجاری

  Business Communication

  در دنیایی كه جهانی شدن یكی از واقعیت های آن است، داشتن ارتباطات موثر، نقش مهم و حیاتی در موفقیت كسب و كارها دارد. در این دنیای فرا ملیتی، افراد و شركت ها باید کاملا اطمینان حاصل کنند که متعلق به چه کشور یا فرهنگ و یا گروه زبانی هستند و چگونه می توانند با افرادی که متعلق به دیگر کشورها و فرهنگ ها و یا گروه های زبانی هستند، در تعامل باشند. ارتباطات تجاری بخش مهمی از هر سازمانی است. هر عضو یک سازمان باید بتواند ایده های خود را به شیوه ای موثر به اشتراک بگذارد و توصیه های واضح خود را نسبت به موضوع مربوط به شرکت بیان نماید. ارتباطات تجاری نیز به افراد خارج از شرکت، مانند شرکا یا تامین کنندگان مرتبط است. یک ارتباط موثر در محیط تجاری، مزایای متعددی را برای شرکت و کارمندان به همراه خواهد داشت. ارتباطات کارا و مؤثر، درک طرفین از خواسته‌ها و انتظارات یکدیگر را افزایش داده و امکان تعامل و همکاری فی‌مابین را فراهم می‌سازد.

  در راستای این امر کالج استرالیایی  Sydney Higher Education Institute این دوره را که شامل 8 ساعت دوره آنلاین((Skype توسط مدرس استرالیایی است برگزار میکند.Certificate  اعطا شده در انتهای این دوره از کشور استرالیا بوده و قابل استعلام و مورد اعتبار است.

  سخن آخر

  ارتباطات تجاری ممکن است یک مفهوم پیچیده باشد، اما می تواند رضایت زیادی برای هر سازمانی ایجاد کند. هنگامی که یک شرکت مناسب ترین شکل ارتباط را انتخاب می کند، در داخل تیم از روابط بهتر بین ادارات، اجرای سریع تر و وضوح بیشتری در تعریف وظایف برخوردار خواهد بود. امروزه از شکل مورد علاقه خود از ارتباطات کسب و کار استفاده کنید و آمادگی خود را برای بهبود توسعه شرکت خود بیشتر کنید.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top