مرکز آموزش زبان استرالیا

مرکز آموزش زبان استرالیا

شماره ثبت: 347533

TESOL

 • TESOL

  TESOL

  TESOL  پلی به دنیایی پر از فرصت ها جهت اساتید زبان انگلیسی  یکی از محبوب ترین و معتبرترین دوره ها،دوره TESOL است.کلمه TESOL که مخفف Teaching English to Speakers of Other Languagesاست ،یکی از مدارک معتبر و قابل استناد برای اساتید زبان انگلیسی در سطح جهان است که توسط گروهی از کشورهای انگلیسی زبان از جمله استرالیا، انگلستان و کانادا برگزار می شود و certificate مربوطه میبایست توسط یک کالج معتبر صادر و از هر نقطه دنیا قابل استعلام و راستی آزمایی باشد. این دوره توسط مؤسسه آموزش عالی سیدنی به صورت آنلاین برگزار می شود.

  دوره ی TESOL به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد، بخش حضوری این دوره شامل برگزاری ورک شاپ های آموزشی است که توسط مدرسین بین المللی استرالیایی برگزار می شود و در دوره ی آنلاین تکالیفی به صورت انفرادی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته می شود و هر شخص می بایست به صورت انفرادی مهارت های خود را در این بخش تقویت کند، برای انجام این بخش زمانی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته می شود و پس از آن پاسخ ها برای مرکز اصلی جهت بررسی و کسب نمره و رتبه مورد نظر ارسال می گردد.

  تکالیفی که در این بخش برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است می تواند شامل پروژه های تحقیقاتی، برگزاری کلاس و ارسال فیلم، مصاحبه و ضبط کردن صدا و تکالیفی از این دست باشد که ماهیت عملی دارند. نمره دهی این بخش بر اساس نحوه و کیفیت انجام تکالیف است. در دوره TESOL فرد شرکت کننده با ماژول ها و دروسی به عنوان معیار سنجش روبرو می شود و سطح شرکت کننده از میانگین فعالیت هایش در مقابل این بخش ها سنجیده می شود، فرد متقاضی در دوره تیسول می بایست حدود 12 فصل را با موفقیت پشت سر بگذارد تا صلاحیت لازم برای کسب تاییده TESOLرا کسب نماید.

  چرا TESOL استرالیا؟

  یکی از مزایای مهم مدرک TESOL استرالیا در مقایسه با سایر مراکز در این بخش آن است که است که ساعات گذرانده شده در این دوره به عنوان دوره ی دانشگاهی محسوب می شود و در صورتی که شما تصمیم به ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان در رشته های مرتبط را داشته باشید مدت زمانی که در این دوره حضور داشته اید از مجموع ساعات دانشگاهی شما کسر می شود.

   این دوره به اساتیدی که مایل هستند دانش خود را در مقیاس بین المللی مورد سنجش قرار دهند پیشنهاد می شود. این دوره توسط مؤسسه آموزش عالی  سیدنی که  شامل یک workshop  با حظور مدرس استرالیایی و 12 واحد  دانشگاهی به صورت online برگزار میشود.مدرک صادره مورد تایید دولت استرالیا بوده و قابل استعلام است.با توجه به اعتبار این مدرک و هم چنین رشد اعتبار روز افزون و بسیار سریع این مجموعه در خارج از استرالیا، مدرک اعطا شده به شرکت کنندگان، درب ها را نه تنها برای کار در ایران بلکه به سوی  دیگر نقاط دنیا باز می کند.

  .12 فصل آموزشی عبارت است از:

  1- Organize and deliver group-based learning

  2- Assist learners to improve pronunciation and speech 

  3- Assist learners to learn or improve grammar 

  4- Source and develop resources to support learning 

  5- Assist learners develop reading and writing skills 

  6- Assist learners develop speaking and listening skills 

  7- Assess language learning 

  8- Apply a range of TESOL methodologies

  9- Assist learners prepare for English language tests 

  10- Computer assisted language learning to assist learners

  11- Develop and apply knowledge of cultural factors

  12- Creative strategies to assist children to learn English

   

   

برگزاری دوره TTC بین المللی با موضوعات TESOL زیر نظر موسسه آموزش عالی سیدنی و صدور Certificate از کشور استرالیا

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان TESOL موسسه زبان سفیر گفتمان از موسسه آموزش عالی سیدنی

سخنرانی رئیس مؤسسه آموزش عالی سیدنی)پروفسور کان وی( در جمع دانشجویان TESOL مؤسسه زبان سفیر گفتمان سال 2018

کارگاه آموزشی دورهTESOL دانشگاهی مؤسسه آموزش عالی سیدنی توسط آقای جیسون آنتونی هیلی در مؤسسه زبان های خرجی ایرانمهر سال 2019

کارگاه آموزشی TESOL دانشگاهی مؤسسه آموزش عالی سیدنی جهت مرکز تربیت مربی سازمان فنی و حرفه ای کشور

کارگاه آموزشی دوره TESOL دانشگاهی مؤسسه آموزش عالی سیدنی در موسسه زبان سفیر گفتمان سال 2018

سرکار خانم مهتا موذن زاده فارغ التحصیل TESOL دانشگاهی مؤسسه آموزش عالی سیدنی

جناب آقای سامان حسامی فارغ التحصیل TESOL دانشگاهی مؤسسه آموزش عالی سیدنی

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top